אחת מתשע

ידע שיכול להציל

היועץ העסקי שלי הזהיר אותי לא לדבר על סרטן… הוא אמר לי שיכולים לחשוב שאני נוכל כשאני אומר לאנשים שהם יכולים לרפא את עצמם מסרטן אבל אתם יודעים מה? פאק איט! יש לי הוכחות ביד, וידיעה שזה באמת אפשרי. ואני לא הולך לחסוך מכם או מאף אחד- ידע שיכול להציל (ליטרלי להציל!) לו או למשפחה, למטופלים או ליקרים לו את החיים. מה לא יודעים בקשר לסרטן ויכול לשנות את הכל? שהכל מתחיל ביודין, מי שעוקב- כבר יודע מה זה יודין, בקצרה: רגע, משמעותי ודרמטי, שמכניס את הגוף לסטרס.

הרגע הזה יכול להיות:

מה משותף לכל המשפטים האלו?

כולם- יודנים (יודין- ברבים). אמיתיים מחיים של אנשים אמיתיים, רגעים שהמשיכו ללכת איתם ולימים גרמו לגוף שלהם ליצור גידולים. ומה שעוד משותף לאנשים האלו? שהם ניקו ופתרו את אותם יודינים מהיסוד, והיום הם בריאים חלקם שילבו רפואה קונבנציונאלית, חלקם הסתפקו בלרפא את עצמם בעולם שבו לא יודעים רפואת על לקבל אבחנה שכזאת- יכול להיות מאוד מפחיד, אבל האמת? שפחד לא תורם לסיטואציה

ושקט- הוא חיוני לריפוי עצמי. וההבנה של מה באמת קורה בגוף, ולמה זה קורה- מאוד יכול לתרום לריפוי עצמי, לפעמים זה קריטי.

ההבנה

כי אם אני מבין מה יצר את זה, ומה ממשיך ליצור את זה. אני יכול לטפל בבעיה שנמצאת בשליטתי- וככה להשפיע גם על הגוף שלי. כי אז זה הופך מ: ״משהו קרה לי״ ל: ״אני יצרתי את הדבר הזה – ואני הולך גם לפתור את הדבר הזה״ בכלל, כל מחלמה או בעיה גופנית שמגיעה אלינו ככה פתאום- היא ההזדמנות של החיים שלנו לשנות ולהתחיל לחיות איך שתמיד רצינו- אבל אף פעם לא היתה לנו את המוטיבציה. 

דוגמאות למה מחלות יכולות להזכיר לנו:

ועוד הרבה…..

ניווט בין פוסטים

תגיות:

הדרכה חדשה מגלה את סודות הריפוי העצמי

איך להפסיק לסבול ולקבל את הבריאות בחזרה לידיים שלך.

שתפו ברשתות החברתיוית: