הסוף של העבר האפל שלך

לא נמאס לך?

בתכל׳ס לא נמאס לך? נו, ברור לך על מה אני מדבר! מספיק, כן, אני מדבר אליך. ואללה קשה איתך… להקשיב טוב שניינו יודעים את האמת לצפות בעוד סרטון, או וובינר, להתמלא תקוה- לנסות לרפא משהו

וזה שוב יתפוצץ לך בפרצוף.. שוב להרגיש שנמאס לך… ושאולי עדיף לך להישאר עם זה ככה. ולחשוב על להתפשר על חיים עם בעיות… עד מתי תסתובב בתוך הלופ הזה??? לא הגיע הזמן לשים לזה סוף?

"לחצות את הקו"

אם בא לך להפסיק לסבול חייבים לחצות את הקו הזה של ה״לנסות״ וה״לתת צאנס״ והבינוניות והספקות והפחדים. חייבים להיכנס אול-אין על החיים שלך, לעבוד על השורש של הבעיות שלך, על החיבור שלך לעצמך, על השקט הנפשי שלך חובה להשתחרר מהעבר האפל שמחזיק וסוגר את הלב שלך חובה להשתחרר מהמטענים הרגשיים החוסמים שסחבת עד היום ביחס לעצמך, לחיים, למערכות יחסים וביחס לבריאות שלך חייבים ללמוד לסמוך, קודם על עצמך ועל האינטואיציה והקול הפנימי שלך – ולא לתת לפחדים, לרעש ולספקות בראש שלך לנהל אותך חייבים ללמוד איך לסמוך שוב על הגוף שלך, ולתת לו את מה שהוא צריך כדי לרפא את עצמו. חייבים לנקות את השיט שהצטבר לך בתת המודע במשך שנים ואפילו לא ידעת על קיומו. חייבים לצאת מבועת הפחדים, הספקות והחששות שלך, להרים את הסטנדרטים שלך ולהתחיל לחיות.

בהלימה לעצמך!

חובתך המולדת  לבחור בעצמך, לקבל החלטה לשינוי, לקחת את המושכות בידיים

ולעשות כל מה שצריך כדי ליצור ולחיות בחיים שטוב לך בהם. חייבים לצאת מתוך הלופ המקטין הזה של לחשוב ״שאני כבר יודע הכל״ ולהיות במוכנות ופתיחות ללמוד- הלמידה לעולם לא נגמרת יש קשיים בחיים האלו, תמיד יהיו השאלה איזה אדם פותח את הדלת לאותם קשיים. חייבים כלים, חייבים סביבה איכותית ומעצימה שתאמין בך ותאהב אותך גם כשיבוא לך לוותר לעצמך. כל שביב של כאב ותסכול שחווית עד עכשיו, הופך למוטיבציה ענקית להפוך את החיים שלך ליצירת מופת ואת הגוף שלך לבריא אבל רבאק, לא עושים את זה לבד… מגיע לך את הטוב ביותר.

ניווט בין פוסטים

תגיות:

הדרכה חדשה מגלה את סודות הריפוי העצמי

איך להפסיק לסבול ולקבל את הבריאות בחזרה לידיים שלך.

שתפו ברשתות החברתיוית: