רפואת על עודף משקל

ילד שמן, ככה גדלתי.

הרגשתי שמן כל הזמן עד לפני כמה שנים, שמן, זה לא משהו שקשור בהכרח למשקל שלך, שמן, זה לא משהו שקשור בהכרח למשקל שלך,שמן, זה לא משהו שקשור בהכרח למשקל שלך,חלק גדול מהחיים שלך מצטמצם לציר אחד שנע בין שמן ללא שמן וכל המשמעויות שלו על הערך העצמי, על היחס שלך לאוכל, לבגדים, למפגשים חברתיים ובעיקר על מערכת היחסים שלך עם עצמך הכל השתנה עבורי כשהכרתי את רפואת על.

4 גורמים הכרחיים שמשפיעים על כמות השומן בגוף שלי

 2 מהם ידועים לכל – ודורשים משמעת ועבודה ארוכה כדי לשנות:

אבל יש עוד 2 גורמים שלא מדברים עליהם:

 הם יכולים להוריד המון משקל מהגוף שלנו בלי מאמץ, ובלי סבל או מאבק בעצמנו. מוכרת לך הסיטואציה הבאה? מול המראה- מבט על הצורה של הגוף (בטן / ירכיים / ישבן / סנטר) – והתעוררות של תחושת גועל, מאבק ושנאה עצמית….

אני מכיר את זה טוב, ומה שגיליתי ברפואת על, זה שהגוף שלנו מקשיב! הוא שומע את המחשבות האלו, הוא חווה את הרגשות האלו, ויותר מזה הוא משמין יותר – כי הוא רוצה לעזור לך לפתור את הבעיה….

הסבר

הגוף שלך שומע:

״אני לא מספיק״ ״זה לא מספיק״ הרגשות והמחשבות האלו, בעצם שולחים פקודה ביולוגית, לגוף להגדיל את עצמו במקום בו הוא מרגיש שהוא ״לא מספיק״. אז הוא שולח לשם שומן, כדי להגדיל את האיזור שמרגיש ״לא מספיק״ לפני כמה שבועות פגשתי לקוחה ששנאה את הבטן שלה, שהיתה (לדבריה) גדולה ונפוחה כמו של אישה בהריון… וקלטתי שהיא עושה את הדבר הזה שאני עשיתי:

היא ב״קרב״ הכפשות על הבטן שלה, מנסה לשכנע אותה כמה שהיא לא מספיק ולא טובה. והבטן? רק הולכת וגדלה…

מה אמרתי לה?

אמרתי לה איך ירגיש ילד שיקבל יחס כזה שוב ושוב, מההורים שלו? איזה יחס את היית רוצה להעניק לילדים שלך? איזה יחס את היית רוצה את לקבל בתור ילדה? המשימה שנתתי לה: אהבה- פעמיים ביום להתסכל על הבטן במראה, ללטף אותה ולהגיד לה איזה מדהימה היא, וכמה היא מושלמת ויפה כמו שהיא, מעכשיו המשימה שלה היא לא לשנות, המשימה שלה היא לאהוב את הבטן שלה ככה, כמו שהיא.

שלושה שבועות אחרי, היתה לנו פגישה נוספת והיא מספרת שכולם התחילו לשאול אותה אם היא הורידה במשקל…  מסתבר שכן, והרבה. הבטן קטנה בצורה

משמעותית- בלי שינויים נוספים שהיא עשתה באורח החיים שלה. רק מלהסתכל במראה ולשכנע את עצמה שהיא אוהבת את מה שהיא רואה.

מה המסקנה אתם שואלים?

אז כן, תזונה נכונה זה חשוב, כושר וחיזוק הגוף- חשוב, בטח חשוב…אבל לא ממקום של מלחמה בעצמי,אלא ממקום של הענקה לעצמי, אהבה, היא חלק קריטי בריפוי שלך וגם בהורדה של משקלים עודפים.

מאתגר אותך- לעשות את התרגיל הזה פעמיים ביום, בכל מבט מול מראה, להעניק אהבה דוקא לחלקים ש״הכי פחות״ בך, הם הכי זקוקים לאהבה שלך. וכמובן – לשלוח לי פידבק על תוצאות לחיים החדשים שלך.

נכון, יש עוד גורם נסתר להשמנה שאפשר לפתור ממש מהר באמצעות רפואת על, ולהשיל כמה קילוגרמים בזמן מאוד קצר, מוזמנים ליצור עמי קשר,לשמוע על הגורם הרביעי ולקבל טיפול צמוד על מנת לדעת ולטפל בתופעה.

ניווט בין פוסטים

תגיות:

הדרכה חדשה מגלה את סודות הריפוי העצמי

איך להפסיק לסבול ולקבל את הבריאות בחזרה לידיים שלך.

שתפו ברשתות החברתיוית: