האם הם ידעו שזה הורג?

תשמעו סיפור הזוי...

 

כבר מעל 500,000 אמריקאים מתו בגלל השקר הזה.  אנשים איבדו את הבתים שלהם, אנשים בכירים שהיו מנהלים, מפקדים בצבא, יוצאי יחידות מובחרות, אנשים טובים ומצליחים איבדו את הכל כי התמכרו לסמים קשים בגלל השקר הזה שדחפו להם באמצעות רופאים טובים (ועמוסים) שרצו לעזור למטופלים שלהם.

על מה אני מדבר?

אני מדבר על מה שנקרא ״מגיפת האופיאטים״ שמשנת 1999- עד 2016 תודעה שגבתה את חייהם של מעל 450,000 אנשים באמריקה. ואלו רק המקרים הידועים (מקור ויקיפדיה)חברת תרופות פרטית (ביג פארמה), השתמשה באמצעי שיווק לא כשירים, זייפה מחקרים, שיבשה נתונים ונשבעה בפני רופאים שתרופות מבוססות  אופיום (פרקוסט, אוקסיקוטין, הידורוקודון, פרקודן, ודומיהם)

לא ממכרות.  החברה תגמלה רופאים שרשמו את התרופות האלו שגרמו למטופלים שלהם להתמכר למשככי כאבים האלו, והרוויחה מילארדים על חשבון חייהם ואיכות של חייהם של רבים הרבה משפחות נהרסו, כשהצרכנים הפסיקו לקבל את המרשמים שלהם ופנו לסמים קשים מבבוססי אופיום (הירואין)  החברה הרוויחה מילארדים- על חשבון חיים שנהרסו.

האם זה המקרה היחיד?

ברור שלא.

אין פיקוח אמיתי על חברות ה״ביג פארמה״  הFDA -בעצמה (הרשות הרגולטורית האמריקאית למזון ותרופות)

מנוהלת ע״י אנשים שמגיעים מהביג פארמה, הם מחזיקים מניות ומרווחים באופן אישי מאישור תרופות, חיסונים וטיפולים רפואיים מסויימים. וזאת בעיה גדולה שהגוף שאמור לבקר בעצם ממומן ב45% מהחברות אותן הוא אמור לבקר. זאת לא תאוריית קונספירציה זאת מציאות קפיטליסטית, שחברות יעשו המון כדי להרוויח אלו עובדות, ככה זה עובד.

מה אי אפשר לסמוך על הממסד הרפואי?

הממסד הרפואי מציל חיים, אם הייתי נפגע בתאונה הייתי רוצה בית חולים, רופאים צוות מיומן ומכשור רפואי שיעזור לי. אבל – אל לנו לתת אמון במישהו גם אם זה ארגון, ברמה כזאת שאם האמון יהרס- אנחנו נישבר.  

כשזה מגיע לבריאות שלנו- אנחנו חייבים ללמוד לסמוך על עצמנו

 זה אומר- לקחת את האחריות על הגוף ועל הבריאות שלנו- בחזרה לידיים שלנו, וללמוד לרפא את עצמנו. ואם בבוחרים לקחת עזרה רפואית, חשוב לבחור בקפידה את הצוות המטפל,  להבין מה כל המלצה רפואית או מרשם אומר- ומה האלטרנטיבות. 

 גם הרפואים מקבלים את הידע שלהם מחברות פרטיות שיש להן אינטרס כלכלי- ולא רק עבור המטופלים שלהן, לכן אנחנו צריכים להיות משפיעים ואקטיבים גם בתהליך הריפוי שלנו, גם מול רופאים- לשאול שאלות, להטיל ספק, לבקש מידע והסברים, חוות דעת שניה, ושלישית, למצוא מקרים של מי שהצליחו לרפא את עצמם, ולקבל החלטות חכמות ושקולות- בהלימה לאמת שלנו. שום תרופה- רופא – בית חולים או טיפול לא יכול לרפא. כן יש טיפולים מצילי חיים. אבל, בשורה התחתונה:

מה שמרפא את הגוף שלנו- זה הגוף עצמו. ואחריותנו לעזור לו לעשות את זה

רוצים ללמוד איך לאבחן את השורש האמיתי למתח נפשי וסימפטומים גופניים ולאפשר לגוף לרפא את עצמו במהירות?

 

ניווט בין פוסטים

תגיות:

הדרכה חדשה מגלה את סודות הריפוי העצמי

איך להפסיק לסבול ולקבל את הבריאות בחזרה לידיים שלך.

שתפו ברשתות החברתיוית: