אבנים בנעליים

משהו לא מסתדר לכם

מכירים את זה שמישהו קרוב אליכם עושה משהו שלא מתאים לכם- ואתם מחליקים לו.. שוב ושוב ושוב בלי להגיד כלום. מוכר לך?

משהו בעבודה ללא מסתדר לך עד הסוף, בהתחלה זה בקטנה, לא כזה מפריע, יש איזה משהו שמטריד אותך כל הזמן ברקע- ומוריד לך את האנרגיה, ממש כמו אבן שתקועה לך בנעל ואתה מבליג- אבל כל ההליכה שלך מתעקמת, והגב מתעקל כדי לכפר על התנועה המוגבלת, ואז אתה מסיים את היום עם כאבים בגוף,

ובבוקר נועל את אותם נעליים עם אבן בשלב מסויים אתה כבר שוכח שיש שם אבן שמפריעה לך, אתה חושב שככה זה נעליים, ככה זה ללכת, ככה הגוף שלך למד ללכת עקום בגלל אבן בנעל וזהו – אלו החיים- אפילו לא

שואלים שאלות או מטוילים ספק אתה הולך לפיזיותרפיה, לטיפולים, לוקח משככי כאבים, עושה פילאטיס כדי להעביר את הפאקינג כאבים האלו… הכאב מוחלש- אבל עדין שם! 

מה הבעיה?

ומה הבעיה? פאקינג אבן בנעל שהתרגלת אליה… ומה זאת האבן הזאת? משהו שמפריע לך בזוגיות,

בעבודה, בחיים-אבל אתה מבליג, כי ככה זה, ולא בא לך ליצור קונפליקטים אבל הגוף שלך לא פראייר-

הוא מבין שיש פה דברים שאתה מדחיק, מחניק שומר בבטן ולא אומר- והוא רוצה שהיה לך טוב!

ואז הוא מביא לך את זה בהפוכה, יום אחד- נתפס לך הגב, נאבד לך הקול, מתחיל לשמוע טנטון,

יוצאים לך פצעים על העור, או משהו בסגנון ביומיים האחרונים – עברו אצלי 6 מטופלים. הבעיות של כולם ישבו על ״ביטוי של הקול שלהם״, השורש הלא מטופל הזה גרם להם: לאיבוד קול, דלקות כרוניות בשתן, כאבי גב כרוניים, ציסטה בשחלה, טנטון, פסוריאזיס, וגם הגיעו אלי מקרים שהגיעו לסרטן.

אל תחכו!

אל תחכו בהתפשרויות על החיים שלכם יותר, כי ככל שעובר הזמן- המחיר יקר יותר,  והחיים עוברים אל תחכו ליום האחרון, אל תחכו למכה שתבוא. רפאו את עצמכם כבר מהיום.

ריפוי עצמי- זאת זכות ויש לנו בחיים שהאלו- לא אבן אחת… יש מון אבנים כאלה מחוויות שחווינו,

אירועי העבר ממשיכים לחיות בנועד שאנחנו מאבחנים אותם, מנקים אותם, משתחררים לחופשי ומשנים את החיים שלנו. זאת המשמעות של ריפוי עצמי, ובשביל זה יש רפואת על. לא צריך לקחת הרבה זמן לפתור כאבים או בעיות שיודעים למצוא את הרגעים שיצרו את הבעיות האלו ולנקות אותם.

רפואת על- וריפוי עצמי זאת מתנה אדירה לחיים, לכל החיים.

ניווט בין פוסטים

תגיות:

הדרכה חדשה מגלה את סודות הריפוי העצמי

איך להפסיק לסבול ולקבל את הבריאות בחזרה לידיים שלך.

שתפו ברשתות החברתיוית: