האמת הקשה על ריפוי עצמי

״ריפוי עצמי״

האמת הקשה על ״ריפוי עצמי״:  כולם מדברים עכשיו על ריפוי עצמי. איך אפשר להשפיע על הבריאות שלנו, להפסיק לסבול ולהגיע לתוצאות כמו: גוף בריא, אנרגיה גבוהה ואפילו אושר וכצעד ראשון- לאבחן את הגורם השורשי שיוצר את הבעיה. גם אם יש לך בעיה בריאותית אמיתית, או שכבר ריפאת את עצמך ובא לך להוביל תהליכי ריפוי אני ממש שמח שהמסר הזה הגיע אליך! עכשיו, הסיפורים על ריפוי עצמי? באמת נכונים.

הניסיון שלי

ריפאתי את עצמי מפסוריאזיס, כאבי גב כרוניים, וגם מחור בשן פעם אחת… למדתי כלי טיפול ששינו את החיים שלי מקצה לקצה, ועכשיו, אחרי 11 שנים בשטח שהעברתי בעצמי אלפי אנשים תהליכים שאפשרו להם לרפא את עצמם אני יכול לספר לך שתהליכים ועבודה ברפואת על עובדים ובענק ויכולים בקלות לאפשר לך לקבל את השליטה על הגוף והבריאות שלך בחזרה לידיים שלך, ואשכרה לרפא את עצמך. גם אם אמרו לך שזה לא אפשרי אמיתי!מה צריך כדי שזה יעבוד?

כדי שזה באמת יעבוד, צריך להסתכל על האמת הלא נעימה- בלבן של העיניים, הרבה פעמים זה עובד דרך כאב. ולא פשוט לעשות את זה לבד. ויותר מזה, יש שם בחוץ המון תהליכים ושיטות- חלקן מעולות חלקן מביאות כלים מעולים, ויחד עם זאת יש בחוץ המון אנשים שמסתובבים אחרי שעברו תהליכים, טיפולים

או למדו שיטות וקורסים כאלו ואחרים, שהיה להם מאוד מעניין, ומפתח מעשיר אבל לא הצליחו לרפא את עצמם. ואם תבדקו ותשאלו את האנשים שעברו תהליכים כאלו, והם לא עשו את השינוי שרצו ליצור בחיים שלהם תגלו  שהם לא אבחנו וטיפלו ב״יודין״ שיצר וממשיך ליצור את הבעיה!

לחדשים שפה

למי שחדש כאן: יודין- זה רגע אחד ספציפי ומשמעותי בחיים שלנו- שמכניס את הגוף לסטרס ויוצר סימפטומים בגוף. אם אנחנו ללא יודעים לאבחן את היודין, ולטפל בו- כל ניסיון שלנו לריפוי עצמי ירגיש כמו לירות בחשיכה.. וברוב שיטות הטיפול היום- תהליך האבחון של השורש של הבעיה, הוא סוג של לירות בחשיכה.. רוב גישות ושטיות הטיפול הן באמת טובות. אבל לא תמיד הן עובדות כשזה מגיע לבעיות גופניותוזה מה שחסר בהן:

במילים אחרות:

 

הם לא למדו רפואת על השוק מלא באנשים כאלו יש לי המון תלמידים ומטופלים שעברו בחיים שלהם המון תהליכים ושיטות לפני שהגיעו לרפואת על – ומה שכולם אומרים על רפואת על:  ״זה בדיוק מה שחיפשתי, אפילו לא ציפתי לרמה כזאת גבוהה״ היום יש לי בוגרים שכבר 5-6 שנים אחרי רפואת על- השינוי עדיין ניכר וקיים בחיים שלהם- והבעיות לא חזרו. קיצר, אחד הסודות הכי גדולים בקשר לריפוי עצמי שיאפשרו לך להצליח:  חייבים לעבוד על השורש של הבעיה – חייבים לטפל ביודין! מי יודע- אולי נזכה לראות אותך במחזור הקרוב של קורס רפואת על…

ניווט בין פוסטים

תגיות:

הדרכה חדשה מגלה את סודות הריפוי העצמי

איך להפסיק לסבול ולקבל את הבריאות בחזרה לידיים שלך.

שתפו ברשתות החברתיוית: